KONST / Litografier / Litografier 12099591
nr 1209 9591
Litografier
4 st, Oidentifierad konstnär. Satir. Motivet: 23x31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:57:37
100 kr
150 kr
300 kr